tzm
05 خرداد 1402 - 11:20

خانواده 3 شهید فتح خرمشهر از جزیره هرمز تجلیل شدند

امام جمعه هرمز با حضور در منزل شهیدان محمد ملاح، محمد علی گلزاری و جعفر پاینده سه شهید هرمزی فتح خرمشهر، از خانواده های این شهدا تجلیل کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از هرمز، امام جمعه  هرمز به همراه فرمانده سپاه سید الشهداء هرمز و جمعی از مسئولان با حضور در منزل 3 خانواده شهید عملیات بیت المقدس ( شهیدان محمد ملاح ، محمد علی گلزاری و جعفر پاینده )  از مقام شامخ خانواده های معزز آنان تجلیل کرد و گفت: خانواده های جانبازان و شهدا الگو برای دفاع از ارزش های نظام و انقلاب هستند.

حجت الاسلام جعفر رستاخیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر حماسه بزرگ  گفت: سوم خرداد نماد مقاومت و پیروزی مردم ایران در برابر دشمنان جنایتکار است و این پیروزی بزرگ را شهدا و رزمندگانی رقم زدند که باورمندانه به جبهه حق پیوستند و از امر ولی زمان خود اطاعت کردند.

امام جمعه هرمز عنوان کرد:  شهیدان با ایستادگی خود این نظام مقدس را به اوج سربلندی و افتخار رساندند و با ایثار خود، عزت و شرف را برای ما به میراث گذاشتند.

وی با بیان اینکه همه ما مدیون خانواده های معزز شهدا هستیم، تصریح کرد: تربیت چنین فرزندانی رزمنده و مجاهد یک توفیق الهی است که نصیب خانواده های شهدا شده است و ما قدردان آن هستیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی هرمز خاطر نشان کرد: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.

به گزارش فارس، شهیدان محمد ملاح، محمد علی گلزاری و جعفر پاینده سه تن از 60 شهیدی هستند که استان هرمزگان در جریان فتح خرمشهر نثار عزت و اقتدار و سربلندی ایران اسلامی کرد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1238990